90 výrobcov – 1 systém L-BOXX

L-BOXX spája značky

Plastový kufor L-BOXX je v súčasnosti obalom pre viac ako 190 svetovo známych výrobcov náradia, meracej techniky a spojovacieho materiálu. Nápad vznikol v roku 2010 v spolupráci s popreným svetovým dodávateľom náradia BOSCH. Po dvoch rokoch partnerstva a viac ako dvoch miliónoch predaných BOXXov na trhu sa spoločnosti Bosch a Sortimo rozhodli rozšíriť svoj spoločný príbeh úspechu do svojej vlastnej obchodnej oblasti. Spoločnosť BS Systems GmbH & Co. KG bola založená ako spoločný podnik s cieľom ustanoviť L-BOXX ako priemyselný štandard pre systémové balenie. Preskúmajte širokú ponuku kufrov a boxxov SORTIMO, ktoré sú plne kompatibilné s regálovými systémami do úžitkových vozidiel.

Footer
Dnes kúpite množtvo profesionálneho náradia renomovaných výrobcov v balení L-BOXX a vieme ako posuniete ich využitie na novú úroveň. Či už máte BOSCH, FLEX, REMS, GEDORE, KNIPEX, FISCHER, Heller, SIA, RECA, Buderus alebo iné oblúbené náradie, materiál a príslušenstvo, jeho preprava nebola nikdy jednoduchšia. Systém kufrov L-BOXX je kompatibilný so zariadením úžitkových vozidiel SORTIMO.

L-BOXX-SPAJA-ZNACKY

 

Ukážka možností L-BOXX od BOSCH PROFESSIONAL SLOVENSKO

L-BOXX spolu so zariadením SORTIMO

  • Vaše náradie a nástroje BOSCH, FLEX, GEDORE, RECA, REMS, PROXXON a veľa ďalších uložených v kufroch L-BOXX je plne kompatibilné s regálovým systémom SORTIMO
  • L-BOXX kufor je možné umiestniť do zásuvky
  • L-BOXX kufor je možné umiestniť na regál SORTIMO
  • L-BOXX kufor je možné umiestniť vo WORKMO
  • Alebo ho len jednoducho pripevniť o panel v aute, aby sa vám počas jazdy kufre s náradím nepovaľovali po aute.

Ako vyzerá BOSCH L-BOXX s regálovým systémom SORTIMO?

 

 

Náradie rôznych výrobcov a samostatné kufríky L-BOXX nájdete aj v našom internetovom obchode s profesionálnym náradím

 

 

 

Do L-BOXXU dáte všetko čo portebujete – mySORTIMO pena

 

Potrebujete prepravovať iný nástroj alebo vlastný produkt nakonfigurujeme vašu vlastnú vložku. Penová vložka mySORTIMO pena je jednoducho vymeniteľná a vhodná do každého z  kufrov, zásuviek alebo vozíkov , ideálne aj ako prezentácia produktov a vzoriek, napríklad vypínačov, líšt, materiálov.

Napíšte nám, ak máte akékoľvek otázky ohľadom systému kufrov L-BOXX alebo jeho využita spolu so zariadením vozidiel SORTIMO.

MYSORTIMO INLAY ORGANIZACIA vypln do kufrov SORTIMO SLOVENSKO010108

L-BOXX-SPJAJA-ZNAčKY

 

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky