sContainer Prispôsobiteľný sklad formátu palety!

Vďaka rozmerom euro palety sa sContainer ideálne hodí do každého štandardizovaného prepravného a logistického reťazca. Oká pre konvenčné priemyselné vozíky zaisťujú ľahkú manipuláciu.  Možnosť vybavenia kontajnera regálovým systémom SR5 premení mobilný sklad na organizovaný systém. SContainer poskytuje tiež veľkú plochu pre firemné logá alebo reklamnú grafiku, ktorý sa takto stane ideálnym a lacným reklamným médiom. sContainer si môžete ľahko objednať online alebo kontaktovať našich odborníkov SORTIMO, ktorí vám radi pomôžu pri špecifikácii interiéru.

PREČO SI ZABEZPEČIT sContainer?

Veľkosť palety

Spodná plocha kopíruje spodnú časť palety, aby bolo kontajner možné zvdvíhat  zo všetkých strán a jednoducho prepravovať pomocou vysokozdvižného vozíka alebo nákladného automobilu.

 

Interér podľa vaších predstáv

Interér je pohodlne prístupný cez veľké dvere. Ako podklad sa používa odolná podlaha SoboGrip. Do interiéru sa dajú namontovať komponenty regálových vozov SR5, čo zaručuje optimálnu organizáciu a zaistenie nákladu.

 

Transportné oká

Voliteľne domontovateľné transportné oká, umožňujú jenoduchú prepravu sContainera pomocou žeriavu.

 

Uzamykanie

Môžete si vybrať z troch zámkov: vysiaci, cylindrický zámok alebo dokonca špičkovú verziu elektronického zámku.

 

Reklama na vonkajšej ploch

Bočné panely sContainera poskytujú vynikajúcu reklamnú plochu

 

Rôzne veľkosti

SContainer je k dispozícii v dvoch rôznych výškach. Nižšia výška 1600 mm je vhodná aj na prepravu v ľahkých dodávkach. Vyššia verzia 1 900 mm prirodzene ponúka viac úložného priestoru.

 

Odolný materiál

Podstavec tvorí masívny rám, ktorý umožňuje nosnosť až 500 kg. Plášť je vyrobený z oceľového plechu potiahnutého práškom. Plastový kryt spoľahlivo zabraňuje vniknutiu dažďovej vody.

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky