SORTIMO a BOSCH OPÄŤ OTVÁRA NOVÉ MOŽNOSTI PREVOZU A POUŽÍVANIA NÁRADIA!

Systém brašní na náradie a opaska pozostáva z dvoch základných prvkov: držiaka ProClick a háčika.

Ak tieto dva elementy spojíte na jedno “kliknutie” sú uzamknuté a bezpečne upevnené. 

Dokonale sa spája aj s EcoSystem od Sortimo a BOSCH. Inými slovami, je kompatibilný so širokou škálou existujúcich produktov Sortimo a BOSCH – bez ohľadu na značku.

Neobmedzené možnosti: Systém ProClick sa používa takmer vo každej pracovnej situácii. Brašne na náradie je možné prichytiť háčikmi nielen v držiaku ProClick, ale aj v známom Sortimo ProSafe. To umožňuje použitie produktov ProClick ako príslušenstva v našich regálových riešeniach SR5 a Globelyst prostredníctvom integrácie ProSafe. Výbava vozidla Sortimo slúži ako praktický úložný systém pre brašne na náradie ProClick, ktoré sa pomocou pásu na náradie odnesú na miesto použitia.

 

V našom internetovom obchode s profesionálnym náradím nájdete samostatné brašne ProClick, opasok aj štartovací set ProClick.

 

 

BOSCH ProClick integrovaný do Sortimo EcoSystem-u

ProClick nie je vyrobený len pre mobilnú prácu, bez problémov zapadá do EkoSystému Sortimo. Brašne a tašky na náradie sú vďaka integrovaným háčikom kompatibilné s prenosnými kontajnermi, ako je nosič náradia, C-BOXX alebo AutoAssistant. S týmito výrobkami Sortimo je možné brašne na náradie ProClick ideálne a bezpečne prepravovať vo vozidle na miesto ich použitia.

Brašne na náradie ProClick sa hodia aj do koľajničiek na zaistenie nákladu ProSafe . Napríklad v bočnom profile SR5 ProSafe môžu byť tašky s náradím a ďalšie príslušenstvo SR5 zavesené priamo do koľajnice ProSafe bez akéhokoľvek ďalšieho upevnenia.

Sortimo ProClick nakúpite aj v našom internetovom obchode s profesionálnym náradím

 

Štartovací set ProClick

Pripojenie k taške na náradie ProClick je dosiahnuté na jednej strane šiestimi integrovanými rozhraniami na koncoch a na druhej strane pomocou troch páskových slučiek na prednej strane, na ktoré je možné upevniť držiak ProClick.

Veľká brašňa na náradie ProClick M

S- BOXX je stredobodom každej dobre zariadenej mobilnej dielne. Unikátnym ho robí priehľadné okienko na čele boxu, vďaka čomu vždy vidíte jeho obsah. Spojenie S-BOXXov so SORTIMO regálovým systémom zvádnete aj jednou rukou.

Brašňa na náradie ProClick L 36

Taška na náradie L 36 ProClick ponúka úložný priestor pre ručné náradie a spotrebný materiál všetkých typov. Veľká otvorená priehradka poskytuje usporiadané miesto pre vaše kliešte, rezačku alebo dokonca malý akumulátorový skrutkovač.

ProClick Opasok L

Bedrové polstrovanie pre dokonalé pohodlie. Pevný opasok na prenášanie brašní ProClick. Spona na opasok s rýchloupínacím adaptérom pre ovládanie jednou rukou

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky