Prečo si zariadiť vozidlo?

Určite máte množstvo otázok ohľadom zariadenia vozidla a radi by ste si najskôr pozreli, ako vyzerá zariadené vozidlo naživo. Radi vám ukážeme naše predvádzacie vozidlo a zodpovieme všetky otázky. Predvedieme vám regálové systémy Sortimo a pomôžeme navrhnúť riešenie, ktoré zefektívni vašu prácu a umožní využiť vozidlo na 100%. So zariaďovaním vozidiel máme viac ako 20 rokov skúseností.

V Nových Zámkoch alebo kdekoľvek na Slovensku

Radi vám ukážeme naše predvádzacie vozidl v našom sídle v Nových Zámkoch alebo po dohode aj inde na Slovensku. Regálové systémy Sortimo vám predvedieme v našom predvádzacom vozidle Mercedes-Benz Vito. Je ich však možné integrovať do úžitkových vozidiel všetkých značiek. SORTIMO má dokonca inteligentné riešenia aj pre osobné vozidlá.

Zanechajte nám kontakt, ozveme sa vámBeriem na vedomie, že osobné údaje poskytnuté prostredníctvom tohto kontaktného formulára bude spoločnosť TECHNIA, spol s r.o. spracúvať v zmysle čl. 6 ods. 1. písm. f) nariadenia GDPR – v oprávnenom záujme za účelom vybavenia podaného dopytu, otázky, prípadne sťažnosti. Takéto spracúvanie máte právo kedykoľvek namietať. Bližšie informácie o spracúvaní údajov je možné nájsť v samostatnej sekcii „Spracúvanie osobných údajov“.

Súhlasím s prijímaním informácií o novinkách spoločnosti TECHNIA, spol. s r.o.


Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky