Nakonfigurujeme vašu vlastnú vložku pre každé jedno náradie alebo nástroje. Penová vložka je jednoducho vymeniteľná a vhodná do každého z vašich kufrov, zásuviek alebo vozíkov.

PREMEŇTE VOZIDLO NA ORGANIZOVANÉ PRACOVISKO

Sotva je pri práci niečo otravnejšie ako trapas u zákazníka s chýbajúcim alebo zlým náradím. Pred zákazníkom pôsobíte neprofesionálne, ak nenájdete hneď to správne náradie alebo ak z dôvodu neopatrného skladovania nefunguje správne, nedaj bože ste ho zabudli doma alebo v dielni. Vyhnutiu sa takejto situácie predchádza mySORTIMO. mySORTIMO zabezpečí prehľadné uskladnenie a prepravu vášho náradia a vybavenia usporiadaným, bezpečným a dobre štruktúrovaným spôsobom prostredníctvom vašich vlastných penových vložiek alebo značenia

Perfektne sedí

  • pre vaše dodávkové regály Sortimo
  • pre všetky Sortimo BOXXy
  • pre všetky WorkMo
  • iné formáty šité na mieru

Produktívne a efektívne

  • chránite náranie, nástroje a meracích prístrojov (dlhšia životnosť)
  • skrátite si čas vyhľadávania
  • eliminujete duplicitu a šetríte tak finanacie
  • dvojfatebnosť: identifikujete chýbajúce nástroje na prvý pohľad

Prispôsobiteľné

Systém osobnej organizácie naplánovaný podľa vašich požiadaviek
Individuálny dizajn zapustených úchopov
Odeálne aj na prezentáciu klientovi napr. Spínačov alebo armatúr

Sortimo kvalita

Robustný, vysoko kvalitný materiál
Jednoduché čistenie mydlovou vodou, kefou a vodou
Minimálny zápach

1. Dokonalý prehľad

Či už v zásuvke regálového systému dodávky alebo v skrini na náradie vždy presne viete, kde sa ktoré nástroje nachádza. Máte dokonalý prehľad a nájsť správny nástroj vyžaduje iba jednu nenáročnú akciu .

2. Menej času hľadania

Všetko má svoje miesto. Skracujete si tak čas strávený hľadaním vecí. Nielenže vďaka tomu budete oveľa produktívnejší a efektívnejší , ale aj zanecháte profesionálny dojem na zákazníka.

3. Jemné zaobchádzanie a menej zabúdania

Samotná skutočnosť, že každý pracovný prostriedok má svoje vlastné určené miesto, zaručuje, že sa s ním zaobchádza oveľa opatrnejšie. Nenechávate náradia voľne pohodené, ležiace v zásuvkách vďaka čomu  sú nástroje a zariadenia lepšie udržiavané a budete ich  používať oveľa dlhšie.

4. Rýchlejšie časy nakladania

Keď si rozmyslíte, že potrebujete na prácu iné prostriedky stačí vymeniť celú penovú vložku . To znamená, že váš regálový systém pre viete  rýchlo zmeniť na iné použitie. Výmena jednej vložky za určité nástroje za iné je oveľa rýchlejšia ako vkladanie a vyberanie každého jednotlivého nástroja.

Navyše, jasnosť a štruktúra, ktorá je automaticky zabezpečená vložkami v zásobníku nástrojov, tiež pomáha každému stážistovi a novému zamestnancovi rýchlo sa zorientovať. To vám zase ušetrí veľa stresu .

5. Šetríte elimináciou zdvojnásobenia

Predstavte si zásuvku plnú netriedeného náradia. Koľko času ste ochotní venovať zisteniu, či máte pri sebe skutočne správny skrutkovač? Ako často len hodíte ďalší do zásuvky, aby ste sa uistili, že máte na prácu vhodné náradie? Viete si predstaviť, ako rýchlo sa takéto vozidlo nabalí výbavou. Koľko dielov kupuje dvakrát alebo trikrát a pritom leží nepoužívaný v inej zásuvke?  Navyše je vozidlo plné zbytočnej hmotnosti.  Je zrejmé, že štruktúrovaná vložka do zásobníka nástrojov tu môže pomôcť a zároveň ušetriť peniaze.

6. Ergonómia

Integrované zapustené úchyty v pene zaisťujú rýchly, ľahký a ergonomický prístup k nástrojom.

MAJTE PREHĽAD VĎAKA ZNAČENIU

mySORTIMO ŠTítky

Penové vložky pre náradia a citlivé vybavenia nie sú žiadnou novinkou. Prehľadnú organizáciu dopĺňajú tiež nálepky mySortimo pre prehľadé značenie každého kufríka, krabičky aj zásuvky. Tu si môžete doplniť vaše štítky pre prehľadné značenie

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky