Keď sa ponáhľame, často zabúdame na bezpečnosť. FlexRack FR5 je ideálny spôsob, ako riešiť tento problém. Sortimo FR5 je špeciálne vyvinutý sklopný systém, ktorý ľahko prestaviate na mobilnú dieľnu a využijete v tedy keď ju potrebujete. Inovatívne police sú vyrábané s vysokokvalitných kompozitných materiálov, vďaka čomu sú obzvlášť ľahké a majú extrémnu nosnosť až 120 kg.

Unikátna alternatíva pre remeselníkov, ktorí odmietajú pevnú inštaláciu regálových systémov.

Ideálnna pre potreby kuriérov, expresných služieb a poskytovateľov balíkových služieb. 

Prečo si zabezpečiť policový systém SORTIMO Flex Rack?

Bezpečné naloženie

prepravovaného nákladu

Dlhá životnost

vďaka kompozitným materiálom

Priestor pre malé balíky

vďaka sklopným policiam

Rýchly prístup

ku všetkým balíkom

Bezpečná preprava nákladu

vďaka upínaniu Sortimo ProSafe System

IDEALNE RIEŠENIE PRE KURIÉROV

Skladací policový systém je obzvlášť vhodný pre krurérov, vydrží rôzne zaťaženie a objemy. Regály unesú až 100 kg. Nastavením uhla sklonu a police GripMaxx s protišmykovým profilom je náklad chránený pred pošmyknutím, rovnako jednoduché je aj zaistenie nákladu pomocou prvkov SORTIMO ProSafe.

IDEÁLNE RIEŠENIE PRE REMESELNÍKOV

Systém FR5 ponúka remeselníkom a servisným technikom špeciálne v kombinácii so systémom SR5 obrovskú výhodu plne vybaveného servisného automobilu.  Zároveň po sklopení políc  umožňuje prepravu väčších vecí a paliet. Získate tak maximálne využitie priestoru pre objemný náklad aj v malých automobiloch.

IDEÁLNE RIEŠENIE AK POUŽIVATE VOZIDLO AJ NA VOĽNÝ ČAS

Vďaka jednoduchej výklopnej funkcii sa police regálového systému dajú rýchlo vyklopiť. Získate tak dostatočný priestor napríklad na prevoz bicyklov, voľnočasových potrieb a podobného nákladu.

Flexibilný a trasformovateľný policový systém FLEX RACK

Bezpečné uskladnenie

Horizontálne a verikálne upevnenie nákladu systémom SORTIMO ProSafe predchádza jeho poškodeniu. Vďaka integrovanému systému ProSafe je upevňovanie nákladu rýchle a jednoduché.

Vysoká kapacita ložného priestoru

Vďaka kompozitným materiálom SORIMO sú police extrémne ľahké a stabilné. Ich nosnosť je až 120 kg.

Sklopné police s okrajom – hliníkovým lemom sú ideálne pre malé balíky a ľahký náklad. Police bez okraja majú integrovaný protišmykový povrch Gripmaxx. Sú ideálne na prepravu ťažkých veľkých balíkov, bezpečne a bez poškodenia.

Sklopné police

Automatické zaistenie políc pri vyklopení je navrhnuté pre pohodlnú obsluhu jednou rukou aj vďaka plynovým vzperám. Keď je polica sklopená, je možné využiť systém uchytenia nákladu SORTIMO ProSafe.

Optimálne využitie priestoru

Aby ste dosiahli ideálny priestor pre všetok potrebný náklad, je systém políc prispôsobený stenám vášho vozidla. Ložná plocha je využitá na maximum.

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky