Keď chcete, aby bola dieľňa vždy a všade s vami

Už nemusíte kontrolovať, či máte všetko potrebné náradie naložené na prácu mimo vašej dieľne.

SORTIMO vynašiel multifunkčný systém modulov WorkMo, ktoré použijete vo vašej dielni, ľahko prepravíte vo vozidle a postavíte si kdeľvek mobilné pracovisko.

Ako funguje mobilná dielňa SORTIMO WorkMo?

Skrinky z dielne jednoducho nakliknete do mobilnej dielne a presuniete sa k zákazníkovi. U zákazníka si skrinky vyložíte na prepravný pojazd, v prípade potreby si rýchlo postavíte pracovný stôl a pracujete ako vo vašej dielni, už nemusíte pracovať „na kolene“.

PREČO INVESTOVAŤ DO WORKMO?

Stohovateľné funkčné moduly

Navrhnite si svoj systom WorkMo na základe vašich individuálnych denných požiadaviek na prácu.

 

Poskladajte rýchlo a jednoducho

Poskladajte, vezmite so sebou, zmontujte na mieste práce a začnite pracovať.

 

Flexibilný výber

Používajte WorkMo v prevedení, ktoré vám vyhovuje najviac: mobilná dielňa, pracovný stôl alebo ako systém pre transport náradia, materiálu a súčiastok.

 

Konfigurácia na mieru vašim potrebám

Navrhnite WorkMo na základe vašich individuálnych požiadaviek, vyberte si z rozsiahleho sortimentu modulov a  príslušenstva. Radi vám poradíme a pomôžeme pri konfigurácii vášho systému SORTIMO WorkMo.

PRISPÔSOBÍ SA VÁŠMU PODNIKANIU

Prehľad

WorkMo sa skladá z prenosných modulov na skladovanie náradia, ktoré sú spojené medzi sebou prostredníctvom praktického spojovacieho patentu. WorkMo moduly môžu byť vybavené zásuvkami, policami alebo L-BOXX kuframi. Systém bude mobilný a je možné ho rozložiť na prenosné jednotky pri nakladaní, prepravu a jednoducho zložiť na mieste určenia.

Preprava

Vďaka pojazdu sú komponenty rýchlo, bezpečne a prehľadne prepraviteľné z dielne do vozidla a z vozidla na miesto výkonu práce. WorkMo modul rýchlo uchytíte v automobile prostredníctvom originálnych upínacích ôk. Ak potrebujete, môžete funkčne stohovateľné moduly zmontovať na pracovný stôl.

Prispôsobenie na prácu v teréne

Pri stavbe WorkMo modulov je praktické vybaviť si ich širokým príslušenstvom držiakov, úchytov, 230V zásuvkami, pracovnou doskou aj so zverákom a inými upínacími patentami, ktoré budú nápomocné pri náročnej práci a vytvoria funkčný pracovný priestor.

Bezpečnosť

Sortimo ponúka aj prídavný WorkMo zaisťovací balík s flexibilným zabezpečením v priestore vozidla. Unikátny systém ProSafe umožňuje pri preprave rýchle a jednoduché upínanie modulov o podlahu vozidla.

Bezpečnosť aj v osobnom automobile

SORTIMO WorkMo nájde svoje využitie aj v osobnom automobile, ktoré je možné zmeniť jednoduchým úkonom na rodinné auto pre voľný čas.

Systém WorkMo je možné veľmi rýchlo a jednoducho intergrovať do kufra vášho osobného automobilu. Či už ste obchodný zástupca alebo servisný technik, vaše náradie a materiál je vždy uložené čisto, bezpečne a prehľadne v moduloch. Rovnako rýchlo ich systém vyložíte a používate vaše vozidlo pre súkromné účely. Moduly WorkMo sú zaistené integrovanými upínacími okami vo vozidle.

 

Bezpečná preprava náradia, materiálu a súčiastok

 

Rýchla a jednoduchá integrácia do vozidla

 

Neovplyvňuje súkromné užívanie vozidla

JE WORKMO VHODNÉ PRE VAŠE VOZIDLO?

check možné bez obmedzenia  dot možné s obmedzením cross nevhodné

Sortimo WorkMo si môžete objednať aj v našom internetovom obchode. Napíšte nám, ak si neviete vybrať. Pomôžeme vám nakonfigurovať vaše SORTIMO WorkMo.

Pozrite si SORTIMO WorkMo v akcii

Neviete si vybrať? Zaujíma vás cena?

Mám viac ako 20 rokov skúseností so zariadením vozidiel. Napíšte mi v akom odvetví pracujete a ja vám vypracujem návrh konfigurácie a nezáväznú cenovú kalkuláciu.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky