Regálový systém SORTIMO Globelyst prinesie do vášho úžitkového vozidla poriadok a zefektívni vašu prácu. SORTIMO Globelyst zníži čas strávený hľadaním materiálu a súčiastok. Vďaka množstvu špeciálnych systémov, zariadenie servisných a úžitkových vozidiel SORTIMO zefektívny prácu v každom odvetví podnikania. Regálový systém Globelyst je vysoko odolný a kvalitný vďaka kombinácii použitých materiálov.

PREČO INVESTOVAŤ DO REGÁLOV SORTIMO GLOBELYST?

Overená kvalita SORTIMO

Špeciálna kombinácia použitia vysokopevnej ocele, ľahkého hliníku a robustného plastu je zárukou vysokej odolnosti regálových systémov SORTIMO Globelyst. Všetky skelety zásuviek a vane vyrobené z vysokopevnej ocele sú práškovo povlakované, aby boli odolné voči korózii. Regálové systémy SORTIMO Globelyst jú vyrobené v Nemecku.

 

Testované CRASH testami

Záleží nám na vašej bezpečnosti. Všetky regálové systéme SORTIMO Globelyst sú pravidelne podrobované crash testom. Vystavujeme ich čelnému nárazu do steny. Pozrieť si to môžete tu.

 

Neobmedzené možnosti s príslušenstvom SORTIMO

Zariadenie úžitkových vozidiel SORTIMO Globelyst je kompatibilné so širokou paletou príslušenstva. Vďaka tomu vám prispôsobíme servisné alebo úžitkové vozidlo na mieru vašim individuálnym potrebám.

 

Individuálne riešenie na mieru

Regálové systémy SORTIMO Globelyst sú výnimočné svojou flexibilitou. Vďaka tomu vám navrhneme a poskladáme zostavu, ktorá bude spĺňať vaše individuálne potreby. Všetky komponenty systému Globelyst je možné kombinovať bez obmedzenia.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI PRISPÔSOBENIA PRE VAŠE PODNIKANIE

SR-BOXX

Všetky malé súčiastky a komponenty budete mať prehľadne uložené vo výsuvných boxoch s plastovým okienkom. Vždy budete mať prehľad o tom, aký materiál máte so sebou a tiež budete vedieť, kedy ho treba doplniť.

Police a regále SORTIMO

So zariadením SORTIMO Globelyst bude využiťý aj najposlednejší roh vášho nákladného priestoru. Police SORTIMO prinesú do vášho vozidla poriadok a zabezpečia bezpečnosť a jednoduché nakladanie a vykladanie materiálu.

Kufríky T-BOXX a L-BOXX

Plastové kufríky sú ideálne riešenie na prepravu drobného materiálu, ktorý potrebujete na prácu priamo v teréne. Vďaka priehľadnému vrchu kufríka budete mať vždy prehľad o tom, aký materiál máte so sebou.

Systém pre zavesenie náradia

Množstvo nástrojov a náradia môžete jednoducho zavesiť na panel z perforovaného hliníka. Vďaka tomuto systému budete mať vždy jednoduchý a rýchly prístup k najpoužívanejším nástrojom.

Penové vložky do zásuviek a BOXX-ov

poskytujú štrukúrovaný priestor pre náradie, ktoré je prepravované bezpečne, chránené pred oderom a ak niektorá časť chýba okamžite si to všimnete

Príslušenstvo

Široká škála príslušenstva umožnuje prispôsobiť vozidlo každej požiadavke. Oblúbeným doplnkom je sklopný zverák alebo závesné prvky  namontované na bočnom profile regálového systému.

Zdvíhacia klapka

Zdvíhacia klapka SORTIMO je vhodná, ak potrebujete prenášať náklad väčších rozmerov a hmotnosti. Vždy si budete istý, že náklad je bezpečne na svojom mieste.

Bezpečné uchytenie

Vďaka integrovanému systému ProSafe jednoducho uchytíte rozmerný pracovný materiál, prenášaný náklad alebo nástroje, ako napríklad rebrík, priamo na regálový systém SORTIMO Globelyst.

Regálové systémy SORTIMO Globelyst

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky