Sofistikované riešenie do posledného detailu

Nové zariadenie SR5 je optimalizované pre maximálne využitie priestoru

 

Okamžitý prístup

Policový systém bol navrhnutý tak, aby umožňoval okamžitý prístup k potrebným nástrojom.

 

Prehľadnosť

Náklad je skladovaný prehľadne a dobre štruktúrovaným spôsobom.

 

Maximálne využitie priestoru

SR5 využíva každé zaoblenie vozidla maximálne a zúžený bočný profil umožňuje prepravovať náklad na europalete aj v malom vozidle.

 

Zásuvky, skrinky a boxxy

ako aj množsto originál doplnkov robia z SR5 dokonalého partnera pre každý sektor podnikania.

 

Bezpečná preprava

Osvedčený systém zabezpečenia nákladu ProSafe je integrovaný v regáli dodávky.

 

Crash testy

potvrdzujú vysoký stupeň bezpečnosti a vhodnosť pre použitie v automobile.

Konfigurácia na mieru podľa potrieb

Benefit: regálový systém podľa vašich predstáv

Poviete nám viac o vašej práci a podnikaní, aby sme vedeli, aké auto si chcete dať zariadiť a na aký účel ho používate. Na základe vašich osobných potrieb vám pomôžeme nájsť efektívnu a najlepšiu konfiguráciu v 3D systéme. Flexibilne a rýchlo upravíme moduly vašim potrebám.

Maximálne využitie priestoru

Benefit: viac ložného priestoru

Maximálne využitie úložného priestoru v automobile zabezpečujú jedinečné bočné hliníkové profily v kombinácii SR-BOXX-ami, ktoré sú základom SR5 zariadenia a umožňujú dokonalé využitie celého ložného priestoru. Medzi rámami regálov je stále priestor pre europaletu, a to aj v najmenšej triede úžitkových vozidiel.

Prehľadné označovanie a usporiadanie

Benefit: viac času

Organizovanie a poriadok zvyšuje produktivitu, znížite čas strávený hľadaním materiálu a súčiastok.

 

Organizácia a prehľadné usporiadanie

SR5 vás podporuje systematicky organizovať svoj nákladový priestor. Samotný rad komponentova, ako sú police s rôznymi deliacimi priečkami, boxami a zásobníkmi umožňuje organizované a bezpečné ukladanie pracovných materiálov.

 

Ideálna organizácia s farebnými štítkami

Štítky mySortimo vám umožňujú označovať každý zásobník, každý box, každú poličku, zasuvku alebo rozdelenú jednotku zásuvky alebo police. Štítky sú v dispozícii v 6 rôznych farebných prevedeniach a poskytujú prehľad o ložnom priestore, aby sa vedel každý zamestnanec ľahko navigovať.

 

Plne kompatibilný systém

Benefit: integrovateľné partnerské produkty

SR5 – plne kompatibilný so SORTIMO

Všetko do seba zapadá! Inteligentný regálový systém dokonale zapadá do celého prostredia systému Sortimo a zaručuje úplnú kompatibilitu nad rámec systému

 

Kompatibilný s ProSafe upínacím systémom

Jediný systém zabezpečenia nákladu, ktorý vždy funguje v pôvodných upevňovacích bodoch ľahkých úžitkových vozidiel, na jednotlivých upevňovacích bodoch podlahy i na stenových koľajničkách a je tiež integrovaný v systémoch regálov a strešných nosičov.

 

Priemyselný štandard boxov – Bosch, Flex, Gedore, Fischer

So systémov L-BOXX sa stanovil priemyselný štandard, pretože ako balenie ho používa mnoho popredných výrobcov náradia a súčiastok, napríklad BOSCH, Gedore, fischer atď. Každý L-BOXX rýchlo a bezpečne uložíte v akomkoľvek regáli SR5. Sortimo svoj systém otvoril aj ďalším výrobcom, takže napríklad boxy od spoločnosti Hilti sa tiež dajú ľahko zacvaknúť a prepravovať v systéme SORTIMO

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI PRISPÔSOBENIA PRE VAŠE PODNIKANIE

Maximálne využitie priestoru

Vaňa na dlhé komponenty, v ktorej je možné bezpečne uskladniť a prepraviť dlhé predmety, ako sú rúry, káblové kanály alebo zameriavacie kolíky. Otvorenie zadnej časti umožňuje jednoduché a rýchle naloženie a vyloženie zo zadnej časti vozidla.

Boxy a Kufríky

BOXXy a kufre od Sortimo sú ideálnym riešením pre bezpečnú a organizovanú prepravu nástrojov, strojov, malých komponentov a spotrebného materiálu. Stroje, nástroje a spotrebný materiál prepravíte vždy bezpečne a prehľadne usporiadané z dielne na pracovisko.

Zásuvky

Zásuvky ponúkajú optimálny prehľad s plnou výsuvnou funkciou a rýchlym prístupom k náradiu, nástrojom, strojom alebo náhradným dielom vo vnútri. Vďaka prednej časti z eloxovaného hliníka sú všetky prvky SR5 skutočne odolné. Vyplnením mySORTIMO penou a prehľadným značením získate dokonalý prehľad.

Príslušenstvo

Praktické pracovné dosky sú dostupné v rôznych verziách a môžete si ich doplniť o otočnú platformu a zverák.

Regálové systémy SORTIMO SR5

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky