SORTIMO boxy a kufríky pre lepšiu organizáciu

Na začiatku vznikla v SORTIMO jednoduchá, ale briliantná myšlienka. Usporiadať drobné súčiastky a mať ich pripravené na transport. Takto vznika myšlienka pojazdnej dielne. SORTIMO si dodnes zakladá na veľmi dobre premyslených organizačných systémoch, ktoré sa dajú ľahko integrovať do regálových systémov vozidiel. A tak sú  dnes SORTIMO boxy, spolu s radom výsuvných a prenosných kufrov, viac než len základným komponentom pojazdnej dielne.

 

V našom internetovom obchode s profesionálnym náradím nájdete samostatné kufríky L-BOXX ako aj náradie rôznych výrobcov predávaných spolu s týmito kufríkmi.

L-BOXX

L-BOXX je integrovateľné mobilné riešenie pre remeselníkov, priemysel a servisné prevádzky. Vysoký štandard kvality, nízka hmotnosť, priestor a bezpečnosť sú základom všetkých kufríkov a BOXXOV. Materiály, vzorky alebo náradie, L-BOXX prepravý všetko – z vozidla na miesto práce.

I-BOXX

I-BOXX je malé a inteligentné riešenie ako zorganizovať a bezpečne transportovať malé diely ako sú upevňovací materiál. I-BOXX má priehľadné veko, takže vždy máte prehľad o obsahu.

LS-BOXX

LS-BOXX kombinuje kufor na stroje, či náradie a malé komponenty v jednom kompaktnom boxe. LS -BOXX sa jednoducho integruje v SORTIMO zariadení vo vozidle a môže byť použitý aj samostatne, nakliknutý s ktorýmkoľvek kufríkom z rodiny L-BOXX.

T-BOXX

Vďaka priehľadnému veku T-BOXXu a organizácii v malých krabičkách, môžete zabudnúť na večné hľadanie. Malé krabičky a prepážky sa neposúvajú, sú bezpečne zakliknuté v boxoch, nech ich vložíte na akékoľvek miesto, či zvolíte akúkoľvek veľkosť.

Kovové SORTIMO kufríky

Vzhľadom na funkčnosť, trvácnosť a možnosti použitia je SORTIMO kovový kufrík unikát. Je vyrobený z vysoko pevnej ocele s odolnou práškovou farbou.

E-BOXX

E-BOXX  je ideálny doplnok každej dielne a každého zariadeného úžitkového vozidla. Jednoduchý, praktický a vyrobený zo stabilného plastu. Bedničky E-BOXX sú dostupné v rôznych veľkostiach, v súlade s europskymi normami.

I-BOXX MODUL

Modulárny kufrík i-BOXX využijete ako regálovú jednotku, dielňu alebo prenosný organizačný systém. Náradie a materiál sú rýchlo dostupné a upratané.  i-BOXX modul je takmer nekonečne kombinovateľný a rozšíriteľný.

SR-BOXX

SR-BOXXy sú ideálnym riešením pre skladovanie malých častí všetkého druhu. ľahko sa integrujú do horných a spodných políc vo vnútri vozidla a vyťahovanie boxxov umožňuje kedykoľvek pohodlný prístup k obsahu.

LT-BOXX

LT-BOXXy uľahčujú prepravu nespratných komponentov z auta na miesto práce. Tento otvorený L-BOXX so širokou sklopnou rukoväťou uľahčuje nakladanie a vykladanie z kufra vozidla. Vďaka tomuto spôsobu uloženia si nájdu miesto aj vyčnievajúce komponenty.

S-BOXX

S- BOXX je stredobodom každej dobre zariadenej mobilnej dielne. Unikátnym ho robí priehľadné okienko na čele boxu, vďaka čomu vždy vidíte jeho obsah. Spojenie S-BOXXov so SORTIMO regálovým systémom zvádnete aj jednou rukou.

C-BOXX

Robustné prepravné riešenie, ktoré vďaka svojmu vedierkovitému dizajnu použijete na skladovanie náradia a spotrebného materiálu alebo dokonca na prepravu znečistených použitých dielov. Priehľadné veko dokonale utesňuje C-BOXX a chráni obsah.

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky