Regálový systém SORTIMO prinesie do každého auta poriadok a zefektívni vašu prácu. Vďaka regálovému systému vo vašom automobile minimalizujete čas strávený hľadaním materiálu a súčiastok. Množstvo špeciálnych riešení regálových systémov v automobile, zariadenie servisných a úžitkových vozidiel SORTIMO zefektívny prácu v každom odvetví podnikania. Regálový systém SORTIMO je možné namontovať do auta akejkoľvek značky. SORTIMO regálové systémy sú prevažne určené do úžitkových vozidiel, ale je možné integorvať ich aj do osobného auta. Regálové systémy SORTIMO sú vysoko odolné a kvalitné vďaka kombinácii použitých materiálov. 

Regálové systémy do úžitkových automobilov na mieru

SORTIMO HD

Všetky malé súčiastky a komponenty budete mať prehľadne uložené vo výsuvných boxoch s plastovým okienkom. Vždy budete mať prehľad o tom, aký materiál máte so sebou a tiež budete vedieť, kedy ho treba doplniť.

GLOBELYST

So zariadením SORTIMO Globelyst bude využiťý aj najposlednejší roh vášho nákladného priestoru. Police SORTIMO prinesú do vášho vozidla poriadok a zabezpečia bezpečnosť a jednoduché nakladanie a vykladanie materiálu.

WORK MO

Mobilné regálové systémy SORTIMO Work Mo majú využitie pri práci v dielni aj mimo nej. Zároveň sú ideálnym prostriedkom pre transport materiálu a pracovných nástrojov. Mobilný regálový systém Work Mo je možné využiť v úžitkovom vozile aj v osobnom aute.

Policový systém FLEX RACK

Množstvo nástrojov a náradia môžete jednoducho zavesiť na panel z perforovaného hliníka. Vďaka tomuto systému budete mať vždy jednoduchý a rýchly prístup k najpoužívanejším nástrojom.

SORTIMO Základné akciové moduly pre každé vozidlo

PRESKÚMAJTE NAŠU PONUKU ZÁKLADNÝCH MODULOV A PREMEŇTE VÁŠ AUTOMOBIL NA SERVISNÉ VOZIDLO – RÝCHLO A JEDNODUCHO.

Poskladali sme najbežnejšie používané komponenty v regálových systémoch a napasovali ich do všetkých typov vozidiel. Je jedno, či máte malé, stredné alebo veľké vozidlo, máme výhodnú ponuku pre každý typ vozidla

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky