Regálový systém SORTIMO prinesie do každého auta poriadok a zefektívni vašu prácu. Vďaka regálovému systému vo vašom automobile minimalizujete čas strávený hľadaním materiálu a súčiastok. Množstvo špeciálnych riešení regálových systémov v automobile, zariadenie servisných a úžitkových vozidiel SORTIMO zefektívny prácu v každom odvetví podnikania. Regálový systém SORTIMO je možné namontovať do auta akejkoľvek značky. SORTIMO regálové systémy sú prevažne určené do úžitkových vozidiel, ale je možné integorvať ich aj do osobného auta. Regálové systémy SORTIMO sú vysoko odolné a kvalitné vďaka kombinácii použitých materiálov. 

Zariadenie servisných automobilov na mieru

SORTIMO SR5

Sofistikované riešenie do posledného detailu! Nové zariadenie SR5 je optimalizované pre maximálne využitie priestoru aj v malom vozidle. Jednoducho naložíte do zariadeného auta aj paletu s nákladom a zároveň máte okamžitý prístup k potrebným nástrojom.

GLOBELYST

So zariadením SORTIMO Globelyst bude využiťý aj najposlednejší roh vášho nákladného priestoru. Police SORTIMO prinesú do vášho vozidla poriadok a zabezpečia bezpečnosť a jednoduché nakladanie a vykladanie materiálu.

Mobilná dieľňa WORK MO

Mobilné regálové systémy SORTIMO Work Mo majú využitie pri práci v dielni aj mimo nej. Zároveň sú ideálnym prostriedkom pre transport materiálu a pracovných nástrojov. Mobilný regálový systém Work Mo je možné využiť v úžitkovom vozile aj v osobnom aute.

Policový systém FLEX RACK

Množstvo nástrojov a náradia môžete jednoducho zavesiť na panel z perforovaného hliníka. Vďaka tomuto systému budete mať vždy jednoduchý a rýchly prístup k najpoužívanejším nástrojom.

Zariadenie úžitkových vozidiel SORTIMO

Mobilný sklad paletového formátu: SORTIMO sContainer

Mobilný organizovaný sklad paletového formátu, ktorý jednoducho premiestnite kamkoľvek v rámci vášho logistického reťazca.

PRaktická veľká XL Zásuvka: JUMBO UNIT

Plne výsuvná Jumbo-Unit je kompaktná zásuvka XL , ktorá je ideálna na rýchle a bezpečné uloženie ťažkej techniky a objemných materiálov ako riešenie podlahy.

Plný VÝSUV pre veľkú záťaž

Umožňuje nakladanie a vykladanie ťažkej techniky, ako aj strojov a umožňuje ich použitie mimo vozidla bez toho, aby ste sa museli namáhať. Bezproblémov zvládne zaťaženie až 250 kg.

INDIVIDUALIZÁCIA PRACOVISKA

Označte svoje regále, zásuvky, kufríky a usporiadajte si svoje náradie do penovej výplne. Ušetríte tak čas strávený hľadaním a predídete duplicitnému kupovaniu náradia, nástrojov a materiálov.

Regálové systémy SORTIMO

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky