Navštívili sme medzinárodnú výstavu úžitkových automobilov IAA v Hannoveri, ktorá je najväčšou európskou výstavou celej branže.Ako to na takýchto fórach býva zvykom, vystavovatelia si dali záležať, aby návštevníkom ukázali nielen prítomnosť ale ukázali aj svoje vízie o budúcnosti. A naozaj, mali sme možnosť vidieť odvážne inovácie, s ktorými sa možno o chvíľu budeme stretávať v bežnom živote – doručovanie dronom, servisný bicykel, robotické nakladanie nákladu do automobilu a podobné.

Nákladný e-bike Sortimo ProCargo CT1

SORTIMO prichádza taktiež s inováciami a novinkami, ktoré majú našu prácu uľahčiť a zjednodušiť. Ako prvú by sme vám chceli predstaviť asi najvýraznejšiu, najodvážnejšiu novinku v portfóliu SORTIMO a tým je servisný e-bike pod názvom ProCargo CT1 so skrinkou na náradie s celkovou nosnosťou 280 kg, elektromotorom BOSCH, či s nakláňaním kolies.

Inteligentná a bezdrôtová budúcnosť

Bosch predstavil bezdrôtové nabíjanie akumulátorového náradia v SORTIMO L-BOXXe t.j. remeselník sa už nemusí obávať toho, že z auta si vyberie vybitý akumulátorový skrutkovač.

Inteligentné spojenie silných partnerov Mercedes Benz, Fischer a SORTIMO prináša mobilnú aplikáciu do remeselníckého života, ktorá umožní užívateľovi mať dokonalý prehľad o spojovacom materiáli v automobile. Remeselník priloží svoj smartphone k SORTIMO zásuvke , ktorá je vybavená čipom NFC a okamžite vie, ktorý tovar mu chýba a musí si ho objednať pre ďalšiu prácu. Pomocou aplikácie si tovar objedná u svojho Fischer partnera, ktorý mu chýbajúci tovar doručí priamo do auta.

Nový box X-Unit pre Pick-upy

S prichádzajúcim trendom použitia terénnych Pickup-ov SORTIMO predstavilo box na náradie X-Unit, ktorý je odolný voči poveternostným podmienkam, extrémne stabilný a plne kompatibilný s kuframi SORTIMO. K automobilu je primontovaný pomocou originálnych upínacích lyžín.

Bezpečnosť na prvom mieste

Prevážate vo svojom aute predmety, ktoré chcete aby zostali navždy na svojom mieste? SORTIMO trezor RFID vám túto potrebu splní. Trezor, ktorý je integrovaný do SORTIMO systému je uzamykateľný pomocou bezdrôtového kľúča.

Zariedenie vozidiel pre kuriérov

Na výstave boli vo veľkej miere prezentované riešenia zabezpečenia nákladu a riešenia pre kuriérov a my vám chceme predstaviť SORTIMO riešenie, ktoré spočíva v sklopných policiach a prechodových dverách medzi ložnou plochou automobilu a kabínou vodiča.

Nižšia hmotnosť, vyššia bezpečnosť a flexibilita

Nový, flexibilný, ľahší – takto by sa dal nazvať systém strešného nosiča s príslušenstvom od SORTIMO. Sú použité nové aerodynamické profily, upevňovacie prvky pre zabezpečenie nákladu a výklopný systém na prevoz rebríkov. Samozrejmosťou sú crash testy, ktorými bol nosič otestovaný.

Z tohto zostrihu noviniek vidieť, že vývoj v oblasti inteligentej mobility beží nevídaným tempom. Očakávame, že mnohé z predstavených noviniek sa už v priebehu budúceho roka objavia aj na našich cestách a budú príspevkom k bezpečnejšej a ekologickejšej prevádzke vozidiel.

 

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky