Spoločnosť AR Anlagenbau UG začala pôsobenie ako slovenská firma. Po úspechu založila firmu aj v Nemecku, kde sa zaoberá stavebnou, zváračskou a zámočníckou činnosťou. Pred rokom investovala do dvoch plne zariadených vozidiel a tretie je v procese návrhu.

Spoločne sme sa pozreli na to, čo im po roku skúseností prinieslo vozidlo zariadené regálovým systémom SORTIMO. Boli sme zvedaví, či sa potvrdilo, že zariadenie vozidla zoptimalizuje nákladný priestor, zabezpečí vyššiu efektivitu pracovného dňa a či to nakoniec ocenia aj zákazníci

Zariadenie Vozidla – Úroveň profesionalizmu na maximum!

Spoločnosť AR Anlagenbau UG sa rozhodla investovať do plne zariadených vozidiel, aby zvládla náročné stavebné, zváračské a zámočnícke práce. Prečo? „Profesionálne vyzbrojené je ako vizitka, ktorá otvára dvere k profesionálnym zákazkám,“ hovorí majiteľ firmy.

Vplyv na Prácu – Odlišný štandard, odlišný pohľad!

Pri práci na stavbách potrebujete množstvo náradia, a keďže takáto práca vyžaduje časté presúvanie z miesta na miesto, regálový systém SORTIMO sa stal nevyhnutnosťou aj vo vozidlách. Ako to ovplyvnilo ich prácu? „Zariadené vozidlo nám otvorilo dvere k ďalším príležitostiam, a to nielen na Slovensku. Zákazníci nás teraz berú vážne od prvého okamihu,“ dodáva majiteľ.

Čo hovoria naši zákazníci? Profesionalizmus na prvý pohľad!

Zákazníci reagujú na zariadené vozidlo pozitívne. „Perfektné! Keď prídem s takýmto vozidlom k zákazníkovi, svedčí to o profesionalite. Už to nie je len auto, je to mobilná dieľňa, ktorá vyžaruje dôveru,“ hovorí majiteľ. SORTIMO zmenilo nielen spôsob, ako AR Anlagenbau UG pracuje, ale aj spôsob, ako sú vnímaní.

Rastúce potreby, rastúce možnosti – Flexibilita SORTIMO

V procese používania vozidla klient zistil, že potrebuje ešte viac. Vďaka konfigurácii systému SORTIMO, mohli svoje vozidlo prispôsobiť novým potrebám klienta. Domontovať ďalšie regále, poličky, kufríky  – SORTIMO nie je len riešením, ale aj flexibilným partnerom vo firemnom raste.

Partnerstvo pre ďalšie vozidlá – Zariaďujeme budúcnosť spoločne!

Tešíme sa, že sme mohli pomôcť aj malej firme zo Slovenska prezentovať sa ako profesionálni hráči na trhu. Sme presvedčení, že zariadenie SORTIMO otvorí AR Anlagenbau UG dvere k ešte väčším a náročnejším projektom.

Viac z našich zrealizovaných projektov nájdete na našom INSTAGRAM profile @sortimo_slovakia

 

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky