Modul i-BOXX pre vaše vozidlo a dielňu

 

i-BOXX modul viete použiť ako policovú jednotku v dielni, ale aj ako mobilnú jednotku vo vozidle. Kufor je element s integrovanými i-BOXXami a LS-BOXXami. Môžete ich naskladať na seba a previesť na miesto výkonu. Náradie a materiál nájdete rýchlo a ušetríte tak čas pre prácu.

 

Viacero i-BOXX kufrov môžete napojiť na seba a vytvoriť si tak mobilný pracovný stôl. i-BOXX kufor môžete rozširovať a kombinovať bez obmedzenia. Kufre môžu byť naskladané na seba, ako aj spojené s klasickými L-BOXXami alebo LS-BOXXami.

 

i-BOXX kufre sú dostupné v dvoch vyhotoveniach. Variant s príchytkou a bez nej. I-BOXX kufor bez príchytky je obzvlášť vhodný na vrch, na ktorý už nebudete chcieť pripájať. Kufre s príchitkami viete spájať s ďalšími BOXXami alebo kuframi a viete ich odpájať a kombinovať podľa potreby.

 

i-BOXX kufre sú ideálnym výberom pre zariadenie vo vozidle, sú spájateľné s celým radom L-BOXXov a navyše perfektne zapadnú aj do vašej dielne.

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky