SORTIMO OPÄŤ OTVÁRA NOVÉ MOŽNOSTI PREVOZU A POUŽÍVANIA NÁRADIA!

Systém brašní na náradie a opaska pozostáva z dvoch základných prvkov: držiaka ProClick a háčika.

Ak tieto dva elementy spojíte na jedno “kliknutie” sú uzamknuté a bezpečne upevnené. 

 

Neobmedzené možnosti: Systém ProClick sa používa takmer vo každej pracovnej situácii. Brašne na náradie je možné prichytiť háčikmi nielen v držiaku ProClick, ale aj v známom Sortimo ProSafe. To umožňuje použitie produktov ProClick ako príslušenstva v našich regálových riešeniach SR5 a Globelyst prostredníctvom integrácie ProSafe. Výbava vozidla Sortimo slúži ako praktický úložný systém pre brašne na náradie ProClick, ktoré sa pomocou pásu na náradie odnesú na miesto použitia.

 

V našom internetovom obchode s profesionálnym náradím nájdete samostatné brašne ProClick, opasok aj štartovací set ProClick.

 

 

Bezšvový ProClick integrovaný do Sortimo EcoSystem

ProClick nie je vyrobený len pre mobilnú prácu, bez problémov zapadá do EkoSystému Sortimo. Brašne a tašky na náradie sú vďaka integrovaným háčikom kompatibilné s prenosnými kontajnermi, ako je nosič náradia, C-BOXX alebo AutoAssistant. S týmito výrobkami Sortimo je možné brašne na náradie ProClick ideálne a bezpečne prepravovať vo vozidle na miesto ich použitia.

Brašne na náradie ProClick sa hodia aj do koľajničiek na zaistenie nákladu ProSafe . Napríklad v bočnom profile SR5 ProSafe môžu byť tašky s náradím a ďalšie príslušenstvo SR5 zavesené priamo do koľajnice ProSafe bez akéhokoľvek ďalšieho upevnenia.

Sortimo ProClick nakúpite aj v našom internetovom obchode s profesionálnym náradím

Štartovací set ProClick

Pripojenie k taške na náradie ProClick je dosiahnuté na jednej strane šiestimi integrovanými rozhraniami na koncoch a na druhej strane pomocou troch páskových slučiek na prednej strane, na ktoré je možné upevniť držiak ProClick.

Veľká brašňa na náradie ProClick M

S- BOXX je stredobodom každej dobre zariadenej mobilnej dielne. Unikátnym ho robí priehľadné okienko na čele boxu, vďaka čomu vždy vidíte jeho obsah. Spojenie S-BOXXov so SORTIMO regálovým systémom zvádnete aj jednou rukou.

Brašňa na náradie ProClick L 36

Taška na náradie L 36 ProClick ponúka úložný priestor pre ručné náradie a spotrebný materiál všetkých typov. Veľká otvorená priehradka poskytuje usporiadané miesto pre vaše kliešte, rezačku alebo dokonca malý akumulátorový skrutkovač.

ProClick Opasok L

Bedrové polstrovanie pre dokonalé pohodlie. Pevný opasok na prenášanie brašní ProClick. Spona na opasok s rýchloupínacím adaptérom pre ovládanie jednou rukou

Koľko Vás to bude stáť?

Cena zariadenia servisných a úžitkových vozidiel je individuálna a odvíja sa od konkrétnych požiadaviek klienta a účelu využívania vášho vozidla.

Vypracujem vám nezáväznú cenovú kalkuláciu

Dohodnite si ukážku predvádzacieho vozidla

Ozveme sa vám a dohodneme si s vami ukážku predvádzacieho vozidla kdekoľvek na Slovensku.

Pozrite sa, ako to vyzerá naživo

Phone: +421 903 567 873
Komárňanská cesta 72
Slovakia, 940 02 Nové Zámky